Szkolenia otwarte dla firm

Negocjacje Nielinearne, Grupa C 2024

Intensywny 2-dniowy kurs nowoczesnego negocjowania
24-25.09.2024
2 dni
Warszawa
ZOBACZ WIĘCEJ

Sales Booster, Grupa C 2024

Od prospectingu do sprawnego zamknięcia sprzedaży
16-17.10.2024
2 dni
Warszawa
ZOBACZ WIĘCEJ

OKR Booster, Grupa B 2024

Intensywny jednodniowy program szkoleniowy zarządzania celami
23.10.2024
1 dzień
Warszawa
ZOBACZ WIĘCEJ

Business Booster online

Pakiet 10 szkoleń tematycznych online, dzięki którym zyskasz szerszą perspektywę i udoskonalisz swoje umiejętności w kluczowych obszarach biznesowych.
10 sesji po 4 godziny
listopad 2024 - wrzesień 2025
Online
ZOBACZ WIĘCEJ

Future Sales, Grupa D 2024

Intensywny 2-dniowy kurs nowoczesnej sprzedaży dziś i w przyszłości
19-20.11.2024
2 dni
Warszawa
ZOBACZ WIĘCEJ

Efficiency Booster

2-dniowe warsztaty
jesień 2024
2 dni
Warszawa
ZOBACZ WIĘCEJ
Kolejne szkolenia wkrótce...

Co jeszcze powinniście wiedzieć o szkoleniach otwartych GBBC?

1.

Organizujemy je w grupach liczących od 12 do 20 osób. W zależności od tematu szkolenia optymalna liczebność grupy może się różnić – wpływają na to min. scenariusze przygotowanych ćwiczeń.

2.

Nasze kursy odbywają się w centrach konferencyjnych wysokiej jakości lub w min. trzygwiazdkowych hotelach.

3.

Uczestnicy mają zawsze zapewnione: materiały szkoleniowe, wirtualną przestrzeń do komunikacji z uczestnikami szkolenia i trenerem.

4.

Zapewniamy: lunch (najczęściej w formie bufetu z kilkoma daniami do wyboru. Pamiętamy o wegetarianach, weganach i alergikach), całodzienne przerwy kawowe (kawa, herbata, przekąski, zimne napoje, owoce etc.)

5.

Najczęściej nasze szkolenia otwarte organizujemy w dużych miastach i staramy się wybierać lokalizacje łatwo dostępne dla dojeżdżających uczestników (bliskość dworca i/lub głównych dróg dojazdowych). Duże miasta to nie tylko plusy, ale również minusy: najczęściej nie jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom miejsc parkingowych, robimy jednak wszystko, aby przekazać komplet informacji logistycznych ułatwiających bezstresowe dotarcie na miejsce.

6.

Szkolenie otwarte w GBBC to najczęściej dwa dni zajęć trwające po 7 godzin każdy. Pierwszego dnia pracujemy od 10:00 do 17:00, aby ułatwić Wam dojazd na miejsce, a drugiego od 9:00 do 16:00, abyście mogli jak najsprawniej wrócić do siebie.

7.

Czego nie zapewniamy? Dojazdu i noclegu. W przypadku organizacji szkolenia w hotelu na pewno spróbujemy zapewnić uczestnikom preferencyjne warunki noclegowe, ale nie jesteśmy w stanie tego każdorazowo zagwarantować.

8.

GWARANCJA: nie chcemy marnować Waszych czasu i pieniędzy. Jeśli przed upływem 25% czasu szkolenia uczestnik uzna, że nasze szkolenie jest pomyłką, zwracamy pieniądze.

9.

Uczestnicy spełniający warunki (obecność, w niektórych przypadkach test) otrzymują eleganckie, oprawione certyfikaty (również w wersji elektronicznej)

10.

Follow-Up i kontakt z trenerem po zakończonym szkoleniu: podczas warsztatów prezentujemy wiedzę oraz narzędzia, których można natychmiast użyć. Jednak rzeczywistość za drzwiami sali szkoleniowej jest skomplikowana i możecie potrzebować omówić praktyczne aspekty zastosowania naszych rozwiązań. Będziemy do Waszej dyspozycji.

Zapisz się na Newsletter!

Fachowa wiedza oraz informacje o szkoleniach prosto na Twoją skrzynkę!